Глави МЗС ЄС визначили сфери допомоги Україні в рамках «Азовського пакету»

фото: unian.ua

Інформаційне агентство «Європейська правда» інформує, що керівники зовнішньополітичних відомств Європейського союзу в ході засідання, яке пройшло 18.02.19. у столиці ЄС, визначили в яких сферах Євросоюз може надати підтримку регіонам, розташованим поблизу Азовського моря. Подібною інформацією поділилася голова дипломатії Євросоюзу Федеріка Могеріні відразу після засідання.

Вона розповіла, що міністри порушили тему майбутньої підтримки в регіонах, що знаходяться поблизу азовських вод. Рішення про надання допомоги було прийнято практично відразу після того, як в даному регіоні побували представники Європейського Союзу. Таким чином, в ході засідання міністри зазначили, в яких саме галузях Україна може отримати допомогу від європейських держав.

Так, Могеріні підкреслила, що на засіданні розглядався варіант надання підтримки Україні в області залізничного та автомобільного сполучення в зазначеному регіоні. Крім цього, ЄС має намір допомогти й в установі навчальних центрів у низці міст нашої країни. Водночас передбачається підтримка малого та середнього бізнесу.

Варто нагадати, що до цього голова дипломатичного відомства України Клімкін виступив із заявою, що Європейський союз має намір надати допомогу нашій країні й це стане основною відповіддю на азовську кризу.

Україна Реалії – актуальні новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*