Активісти з С14 влаштували акцію під будівлею МВС

фото: religions.unian.net

Увечері 18 лютого активісти націоналістичного напрямку проводять акцію біля будівлі МВС. Даний захід приурочено до подій 9 лютого, коли під будівлею Подільського районного відділу сталася бійка співробітників поліції та активістів з громадської організації «C14». У той день від одного з правоохоронців прозвучало «Лягай, Бандера!». Саме від цього пішла назва сьогоднішньої акції «Бандера, вставай!».

Як відомо, співробітник поліції заарештований судом, а власне Міністерство з метою принесення вибачення влаштувало флешмоб «Я бандерівець». Але, не зважаючи на ці події та спроби врегулювання, активісти націоналістичного напрямку вирішили, що прийшов час проведення політичних змін у відомстві.

На даній акції виступив лідер української праворадикальної громадської організації «С14» Євген Карась. Глава організації заявив, що в правоохоронних органах служать приховані садисти, які, за його словами, очікують реваншу від Москви. Повідомляється, що активісти вимагають нову переатестацію в правоохоронних структурах, в тому числі Беркута, а також відставки чинного глави МВС.

Відзначається, що в акції беруть участь близько 200 осіб. Серед них присутні політичні діячі – Семенченко, Соболєв, Тука, Корчинська. Учасники палять фаєри, на стінах будівлі графічний перфоманс.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Валерiя Мезенова

 

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*