Адвокат спростував причетність Януковича до вилучених 1,5 млрд

фото: www.unian.net

Віталій Сердюк, представник адвокатського об’єднання «AVER LEX», адвокат Віктора Януковича, заявив, що колишній український президент не має нічого спільного з сумою близько 1,5 млрд грн, яка нещодавно була вилучена.

Відзначимо, що раніше Юрій Луценко, який обіймає посаду Генпрокурора України, повідомляв, що незабаром у держскарбницю надійдуть кошти, вилучені у результаті спеціальної конфіскації.

У повідомленні Віталія Сердюка говорилося, що кошти у розмірі 1,5 млрд гривень, вилучені в результаті спеціальної конфіскації, належать Віктору Януковичу – є брехнею. Також, представник адвокатського об’єднання повідомив, що у справі про захист гідності, честі та ділової репутації В.Януковича державна установа «Ощадбанк» та суд другої інстанції довели хибність інформації, яку повідомив Андрій Пишний, голова правління відкритого акціонерного товариства “Державний ощадний банк України”.
Пишний розповів, що банківські рахунки IV Президента складають суму понад один мільярд доларів. В результаті чого суд виніс постанову про недостовірність поширеної інформації. Ці дані були спростовані, а також визнані особистим судженням оціночного характеру голови правління «Ощадбанку».

Згідно до вимоги судового органу, банківська установа надала інформацію відносно рахунків Януковича на момент осені 2016 року. Таким чином було встановлено, що один з рахунків налічував 31 млн грн, а другий 87,6 млн доларів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*