Тимошенко дасть свідчення проти Порошенка щодо фальсифікації виборів

фото: www.tymoshenko.ua

Прес-служба політичної сили «Батьківщина» інформує, що Юлія Тимошенко, лідер партії, кандидат на майбутніх виборах 2019, повинна буде прийти до Міністерства внутрішніх справ для надання свідчень у справі, відкриття якої вона ініціювала. Дане діловодство стосується фальсифікації виборів командою чинного президента України Петра Порошенка.

Повідомляється, що лідер «Батьківщини» повинна з’явитися до Міністерства внутрішніх справ о 10 годині ранку. Після цього призначена коротка прес-конференція інформативного характеру.

Нагадаємо, що раніше в ході засідання Погоджувальної Ради голів депутатських комітетів і фракцій, політичний діяч виступила зі звинуваченнями в бік Петра Порошенка. Звинувачення стосувалися того, що чинний президент намагається втриматися на своїй посаді за допомогою фальсифікацій. Також повідомляється, що Тимошенко розповіла про конкретні механізми зловживань, і звернулася із заявою про злочин до голови Міністерства внутрішніх справ Арсену Авакову. В результаті чого, міністр в ефірі телевізійного каналу «1 + 1» заявив про відкриття Нацполіцією кримінальної справи за матеріалами, які надала Юлія Тимошенко.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*