Прем’єр озвучив сукупний зовнішній борг країни

фото: ideologs.com

Виступаючи в телевізійному ефірі на програмі «Свобода слова», голова Уряду Володимир Гройсман заявив, що чверть держбюджету на поточний рік піде на розрахунок за зовнішніми боргами країни. Сума в сукупності становить чотириста сімнадцять мільярдів гривень.

Гройсман зазначив, що Уряд публічно звітує про зроблене й заплановане, не відсторонюючись від проблем, які накопичувалися роками.

Коментуючи минулий рік, прем’єр-міністр прийшов до висновку, що на кінець 2018 року Україна вийшла з інфляційним показником, що становить менш ніж 10%, і «абсолютно нормально» погасила борги.

Держбюджет-2019, як нагадав голова Кабінету Міністрів, становить 1 мільярд 300 мільйонів гривень, з яких четверта частина буде спрямована на платежі за тими боргами, які, підкреслив Гройсман, були зроблені не при нинішньому Уряді.

Торкнувшись в своїй заяві 2019 рік, Гройсман повідомив, що при належному залученні інвестицій та розвитку промисловості одночасно з іншими секторами економіки, Уряд досягне стабільності гривні та уникне зростання цін.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*