Туск закликав Україну вшанувати пам’ять Небесної сотні продовженням реформ

фото: zaxid.net

На зустрічі з чинним президентом держави Петром Порошенко Голова Європейської Ради Дональд Туск заявив, що кращим виразом пам’яті про жертви, понесених Україною під час Євромайдану, буде продовження реформ в країні.

Віддавши належне українському народові, Туск підкреслив, що громадянам нашої країни є чим пишатися. Особливо Голова Європейської Ради зазначив ефективність реформ одночасно з відбиванням зовнішньої агресії, яку Туск назвав цинічною і безжальною.

Коментуючи свій візит в Україну, який почався 18 лютого і триватиме два дні, він заявив, що перебування для нього тут є особистим привілеєм, помітивши, що «прекрасно бути серед друзів».

Згідно з розкладом високопоставленого чиновника Європейського союзу, він повинен виступити з промовою перед українськими законодавцями та нанести візит у Львівський національний університет ім. Івана Франка.

Засідання Верховної Ради, в якому візьме участь Туск, буде присвячене початку агресії Кремля. Крім гостя з Європейського союзу, в заході візьмуть участь голова Уряду та президент.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*