Українські дипломати виступили проти показу російського фільму в США

фото: www.pravda.com.ua

Як повідомило українське диппредставництво в Сполучених Штатах на своєму офіційному акаунті в соцмережі «Фейсбук», кінотеатри на території цієї країни закликаються до відмови від демонстрації на екранах фільму «Т-34» російського виробництва.

Працівники дипмісії України в своїй заяві підкреслили, що кінострічка відверто пропагує сьогоднішню агресію Кремля, задіявши для цього як інструмент пам’ять про учасників Другої світової.

Окремо дипломати нашої країни відзначили зусилля місцевої діаспори, представникам якої вдалося перешкодити прокату кінострічки в місцях їх компактного проживання. Працівники диппредставництва запросили інших приєднатися до зусиль української громади по зупинці кінопоказу фільму виробництва РФ в містах Сполучених Штатів.

Російський фільм «Т-34» режисера Олексія Сидорова оповідає про втечу радянських військовополонених на викраденому танку Т-34-85, який спочатку дістався німецьким військам в якості трофея. Кінокартина, присвячена Другій світовій, не базується на реальних подіях.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*