Порошенко розповів про винесення їм тіл загиблих в лютому 2014 року

фото: person.org.ua

Виступаючи в Івано-Франківську на заході, присвяченому п’ятій річниці трагічних подій зі стріляниною на Майдані та людськими жертвами, президент розповів про те, що він в той час особисто займався виносом тіл загиблих зі столичного Маріїнського парку.

За словами президента, рівно п’ять років тому 18 лютого на його очах ланцюг міліцейського загону спеціального призначення «Беркут» вів вогонь по протестуючих з помпових рушниць, внаслідок чого в рядах активістів було поранено одинадцять чоловік. Вже через півтори години, як згадував Порошенко, троє з числа тих, кого він разом з іншими активістами намагався донести до будівлі Будинку офіцерів, померли. Президент додав, що ті хвилини він запам’ятав на все своє життя.

Виступ президента прокоментувала на своєму каналі відеохостингу YouTube Тетяна Висоцька. Журналістка висловила своє обурення президентською промовою та звинуватила його в перебільшенні своєї ролі в ході трагічних подій п’ятирічної давнини. Вона нагадала, що 18 лютого 2014 року, о 09:00 ранку співробітники підрозділу «Беркут» ще не відкрили вогонь. «Так переписується історія», резюмувала свій коментар Висоцька.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*