Президент затвердив зміни в Основному законі

фото: vgolos.com.ua

Закон про закріплення в тексті Конституції повноважень парламенту, голови держави та Уряду на реалізацію зовнішньополітичного курсу країни в НАТО і Євросоюз отримав підпис Петра Порошенка.

Також з Конституції, відповідно до прийнятого закону, був вилучений текст про можливу оренду іноземною державою військової бази на території країни.

Порошенко підписував документ в будівлі ВР, під час спеціального парламентського засідання, яке присвячувалося даті початку кремлівської агресії.

Звертаючись до народних обранців з трибуни, голова держави згадав, як скептики, яких Порошенко назвав «зрадофілами», стверджували про неприйняття країни в Північноатлантичний альянс та Європейський союз. Він запевнив, що Україна здобуде членство в обох міжнародних організаціях.

Президент розповів також про свою стратегічну місію, суть якої в гарантуванні незворотності інтеграційних процесів в європейському напрямку. Своїм завданням він назвав подачу заявки на вступ в Європейський Союз не пізніше 2023 року, а також отримання плану дій щодо вступу в Північноатлантичний альянс.

Закон вступає в силу на наступний день після його офіційної публікації.

За зміни в Основному законі та появи там вказівки на курс країни в Євросоюз і НАТО парламент проголосував у листопаді минулого року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*