Гриценко назвав парламентське розслідування його діяльності «брудним спектаклем»

фото: 05453.com.ua

Колишній міністр оборони та учасник поточної президентської гонки Анатолій Гриценко розповів про свою готовність надати парламентській Тимчасовій слідчій комісії письмові відповіді на питання, що виникли у законодавців за фактом розкрадань в ЗСУ.

За словами Гриценка, глава ТСК отримав від нього лист. Висловивши повагу до парламенту як до державного інституту, екс-міністр оборони назвав «брудним спектаклем» засідання Тимчасової слідчої комісії ВР. Колишній керівник оборонного відомства пообіцяв, що його відповіді, які він надасть парламентарям в письмовій формі, будуть вичерпними.

Роботу ТСК, яка розслідує розкрадання в Міноборони, що відбувалися з 2004 по 2007 рік, кандидат в президенти назвав «ігрищами», які мають на меті дискредитувати його. За його словами, подібні звинувачення на його адресу з’явилися перед виборами-2014, але в цей період між виборами він не викликався на допит, а кримінальне провадження щодо нього відсутнє.

Гриценко також послався на судове рішення, яке визнало помилковими твердження про причетність колишнього міністра до розкрадань.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*