Колишні «беркутівці» звернулися до Ради Європи

фото: 24tv.ua

Олег Янішевський, колишній заступник командира київського спецпідрозділу «Беркут», висловив недовіру співробітникам Генеральної прокуратури, які займаються розслідуванням по ньому. Він завив, що його та колишніх товаришів по службі «призначили» винуватцями трагічних подій п’ятирічної давності.

Як пояснив свою позицію колишній співробітник міліцейського загону спеціального призначення, слідчі дії по його справі покликані лише виконати замовлення, що надійшло з «високих кабінетів». За його словами, зацікавлені особи не хочуть об’єктивного розслідування подій, що відбувалися на Євромайдані, бо пошук замовників стрільби з людськими жертвами приведе в ті ж кабінети. Він нагадав, що навіть свідки з боку звинувачення на судових засіданнях по його справі стверджували, що вогонь по них вівся з підконтрольних опозиції будівель.

Винуватцями в масової загибелі людей Янішевський вважає й лідерів Євромайдану, і керівників силових структур (на той момент). Коментуючи фігури лідерів протесту 2013-2014 років, колишній співробітник МВС заявив, що Віталій Кличко, Віталій Ярема, Арсеній Яценюк та Андрій Парубій діяли цілеспрямовано та зважилися на провокації, внаслідок чого пролилася кров.

Він також заявив, що є відомості про те, що співробітники Генпрокуратури володіють інформацією по особах, які привозили вогнепальну зброю на Майдан, роздавали її та координували вогонь по обом сторонам протистояння.

Янішевський повідомив, що він разом з іншими обвинуваченими по справі стрілянини на Майдані звернувся до Ради Європи та гарантів підписання мирної угоди від 21 лютого 2014. Екс-«беркутівці» попросили створити незалежну міжнародну комісію з розслідувань подій початку 2014 року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*