Телеканал «Netflix» придбав права на трансляцію «Слуги народу»

фото: tv.ua

Прес-центр «Команди Зеленського» у своєму профілі в соціальній мережі «Facebook» розмістив інформацію, відповідно до якої кандидат на посаду голови України Зеленський та студія «Квартал 95» незабаром прославляться завдяки телевізійному каналу Сполучених Штатів «Netflix». Як зазначили в команді претендента на президентське крісло, вказаний канал придбав права на трансляцію «Слуги народу». Варто звернути увагу на те, що ідея створення даного серіалу належить студії «Квартал 95».

Сам претендент на пост голови країни заявив, що він гордий за свою роботу та роботу своєї команди, оскільки разом вони створили вітчизняний серіал, який транслюватиметься американським телевізійним каналом. Дану подію політик назвав проривом у телевізійній індустрії України в цілому.

Таким чином, купивши права на серіал, «Netflix» показує, що наша країна може виробляти якісний продукт в сфері телевізійної індустрії. Крім цього, телеканал відкриває безліч можливостей для виробників нашої держави. Необхідно підкреслити, що крім американського телевізійного каналу, права на трансляцію «Слуги народу» придбали й низка компаній з Казахстану, Молдови та Естонії.

Україна Реалії – актуальні новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*