Експерт: радикали виграють судовий процес проти Супрун

фото: newsone.ua

Судовий процес, позивачем у якому виступає Радикальна партія щодо звільнення в. о. голови Міністерства охорони здоров’я Уляни Супрун, повинен закінчитися на користь радикалів. Подібну точку зору в ефірі телевізійного каналу «112» озвучила Яніна Соколовська, яка є експертом в галузі політології та кореспондентом. Вона зазначила, що зараз Ляшко бореться не з громадянкою Сполучених Штатів Супрун, яка всупереч закону керує МОЗ, а з прагненням США розвалити всю систему охорони здоров’я в нашій країні.

Також експерт вважає, що Ляшко намагається боротися зі спробами американців переконвертувати наш фармакологічний ринок під свої стандарти. Саме з цією метою Супрун призначили на посаду в. о. голови МОЗ. Крім цього, виконуючий обов’язки не може обіймати посаду міністра понад двох місяців, проте Супрун очолює відомство вже два з половиною роки.

Протягом всього періоду, коли МОЗ очолювала Супрун, в нашій державі руйнували систему охорони здоров’я. Зараз в Україні відсутня система єдиного протоколу, у зв’язку з чим, відсутня система й лікарської відповідальності.

Водночас, в країні зафіксовано гострий дефіцит медичних співробітників, при цьому в медсестрах мають потребу навіть столичні медустанови. Крім того, голова радикалів неодноразово згадував про медичну реформу, яка розрахована на 22 мільйони громадян, однак у нашій державі проживають 37 мільйонів жителів.

Таким чином, експерт вважає, що кілька судових позовів, які ініціюють радикали проти Супрун, повинні привести до відставки в. о. голови МОЗ.

Україна Реалії – актуальні новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*