У команді Порошенко спростовують звинувачення у фальсифікаціях

фото: onlineua.club

У виборчому штабі Порошенка спростовують звинувачення, які висунула екс-прем’єр та керівник Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Юлія Тимошенко. Зазначимо, що претендент на президентське крісло звинуватила Порошенка в порушенні виборчих законів.

Представник виборчого штабу чинного президента Олег Медведєв підкреслив, що в команді Порошенко категорично не згодні з подібного роду звинуваченнями. Так, звинувачуючи Порошенка, голова «Батьківщини» намагається привернути до себе увагу та знову опинитися під прицілом преси. Водночас, Тимошенко таким чином намагається скомпрометувати чинного голову України.

Медведєв розповів, що до цього були зафіксовані випадки погроз агітаторам за Порошенка. Їм погрожували притягненням до відповідальності, звинувачували в спробах підкупити електорат. Однак, у агітаторів немає ніякого фінансування, яке вони б змогли залучити для підкупу. Також Медведєв підкреслив, що в команді Порошенка мають намір захищати всіх її членів. Крім цього, команда чинного президента ще жодного разу не порушувала виборче законодавство.

Варто нагадати, що претендент на посаду голови держави та лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко в якості свідка надала свідчення МВС по двом випадкам порушення виборчого законодавства. Вона розповіла, що у Нацполіції відкрили дві кримінальні справи за фактом фальсифікацій та підкупу електорату чинним президентом Порошенко.

Україна Реалії – актуальні новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*