Відомо, хто замінить Лагерфельда на посаді креативного директора Chanel

фото: www.katholisch.de

Зарубіжні ЗМІ, посилаючись на повідомлення Chanel інформують, що місце креативного директора модного будинку повинна зайняти керівник креативної студії Віржіні Віар. Відзначимо, що Віар була помічницею Карла Лагерфедьда. Вона працювала з ним протягом тридцяти років з моменту, коли прийшла в Chanel в 1987 році.

Нагадаємо, що цього вівторка 19.02.19 помер художній директор Chanel Карл Лагерфельд. Він пішов з життя у віці вісімдесяти п’яти років. За відомостями журналу Public, модельєр був відправлений вчора до французько-американської лікарні в Неї-сюр-Сен, де й помер вночі від раку підшлункової залози.

Водночас, новина про смерть Лагерфельда моментально зіткнулася з реакцією зоряного співтовариства. У соціальних мережах хештеги з його ім’ям стали стрімко набирати популярність. Крім друзів модельєра свої співчуття висловлюють й відомі моделі, які неодноразово брали участь у його показах, такі як Белла та Джіджі Хадід, а також Кім Хниздо.

Свої співчуття висловила й дизайнер «Versace» Донателла Версаче. Вона підкреслила, що діяльність Карла вплинула на життя самої Донателли, а також її сестри.

У Україна Реалії – актуальні новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Серафима Захаренко

 

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*