Гриценко закликає до проведення передвиборних дебатів

фото: 05453.com.ua

Анатолій Гриценко, голова політпартії «Громадянська позиція», а також кандидат на пост голови держави, виступив із закликом провести дебати у форматі прямого ефіру з претендентами, які згідно із даними соціальних опитувань можуть потрапити до другого туру.

Політичний діяч зазначив, що він та його команда готові взяти участь у теледебатах, а також обговорити реальний план дій.

Голова політичної партії «Громадянська оборона» заявив, що прийшов час припинити популізм і так звані віртуальні вибори з віртуальними обіцянками, в яких кандидати тільки й обіцяють збільшити вдвічі, роздати всім все, що тільки можна. Таким чином, політик виступив із закликом до кандидатів, шанс яких вийти до другого туру виборів найбільш великий. Серед них лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, чинний голова України Петро Порошенко, єдиний кандидат від платформи «Опозиційний блок – За життя» Юрій Бойко, а також Володимир Зеленський. Гриценко закликає даних кандидатів з їх командами взяти участь у дебатах відкритого характеру у форматі прямого ефіру, який транслюватимуть центральні телевізійні канали України.

Нагадаємо, що раніше Анатолій Гриценко та Андрій Садовий, лідер політичної партії «Самопоміч», в ефірі «Радіо НВ» провели передвиборчі дебати.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*