Верховний суд постановив відшкодувати 9,6 тис. грн. екс-депутату Медянику

фото: replyua.net

Згідно з матеріалами Верховного суду України, стало відомо, що суд прийняв рішення виплатити компенсацію колишньому нардепу ВРУ від політичної сили «Партія регіонів» Володимиру Медянику. Сума даної компенсації сягає 9 тисяч 600 гривень. Підкреслимо, що рішення відшкодувати моральну шкоду ґрунтувалося на тому, що колишнього парламентарія затримали за підозрою в актах сепаратизму всупереч законодавству.

Нагадаємо, що ще влітку 2016 року колишнього депутата затримали співробітники правоохоронних структур. Йому інкримінували підозри в діях сепаратистського та терористичного характеру. Вже в жовтні того ж року, кримінальну справу проти Медяника закрили, оскільки доказів його винуватості в зазначених злочинах надано не було. Після цього, колишній парламентарій звернувся в суд з позовом проти Генпрокуратури та Державної казначейської служби з вимогою виплатити компенсацію на суму в один мільйон гривень.

У матеріалах судового провадження сказано, що у зв’язку з незаконними діями ГПУ, колишньому депутату було завдано моральної шкоди. Його життєві зв’язки, відносини з сім’єю та сусідами різко погіршилися, що стало причиною погіршення здоров’я потерпілого.

Восени минулого року столичний суд задовольнив позов Медяника, проте частково. Суд прийняв рішення про виплату екс-нардепу 9 тисяч 600 гривень. Таке рішення обґрунтовується короткочасним перебуванням колишнього парламентаря під вартою. У березні 2018 року Апеляційний суд залишив рішення суду першої інстанції в силі, у зв’язку з чим, казначейська служба звернулася до Верховного суду.

Україна Реалії – актуальні новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*