У Верховній Раді зареєстровано законопроект про допуск іноземного військового контингенту

фото: ukr-space.com

Петро Порошенко, чинний голова держави, ініціював проект закону, який передбачає дозвіл на допуск підрозділів ЗС інших країн на українську територію протягом року для того, щоб взяти участь у навчаннях, що мають багатонаціональний характер.

Даний законопроект говорить про те, що президент дає свою згоду на допуск до нашої держави закордонних підрозділів, які братимуть участь у 6 навчаннях. Повідомляється, що 2 будуть українсько-американськими, 2 – багатонаціональними, 1 – українсько-румунське, та ще 1 – українсько-британське. Дані заходи, які спрямовані на тренування підрозділів ЗС, будуть проходити у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки, що розташований на Львівщині, а також інших полігонах та частинах країни. Згідно з інформацією близько 13 тис представників військового контингенту братимуть участь у даних заходах. Серед них – 10 тисяч українських військових, до 1,5 тисяч представників американського військового контингенту, а також 1,5 тисячі представників держав, що входять до складу Північноатлантичного альянсу та країн, що беруть участь у програмі під назвою «Партнерство заради миру».

Таким чином, будуть проведені навчання «Репід-трайдент-2019» на Львівщині, «Сі бриз-2019» та «Ріверайна-2019» у чорноморській акваторії, «Кленова арка-2019» на Житомирщині, а також «Воріер-вотчер-2019» на Миколаївщині.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*