Експерт: “Стіну” потрібно продовжити і на кордоні з Білоруссю

фото: genplanua.com

Електронне видання «Depo.ua» повідомляє, що експерт в галузі міжнародного права Володимир Василенко, Надзвичайний та Повноважний посол, зробив заяву під час урочистого засідання парламенту. Дипломат в своїй заяві запропонував продовжити проект під назвою «Стіна», який потрібно звести і на кордоні з Білоруссю.

Експерт зазначив, коли Арсеній Яценюк, обіймав посаду прем’єр-міністра в період з 2014 по 2016 рік, він пропонував побудувати на кордоні з РФ європейський вал або проект «Стіна», який би виконував захисну функцію. Нині, згідно із заявою Надзвичайного і Повноважного посла, потрібно якомога швидше завершити реалізацію даного проекту, а також продовжити стіну на тій частині кордону, де Україна межує з Білоруссю. Таким чином, можна буде запобігти спробам нанесення удару з цього боку держави.

Відзначимо, що в листопаді минулого року Петро Цигикал, який обіймає посаду голови Держприкордонслужби України, поінформував, що термін, який був даний на реалізацію європейського вала на кордоні з РФ, було вирішено перенести на 2021 рік у зв’язку з недостатнім фінансуванням. Відзначається, що на даний проект вже витрачено 400 мільйонів грн.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*