Кандидатів у президенти закликали верифікувати акаунти в соцмережах

фото: interfax.com.ua

Учасникам президентських перегонів слід пройти процедуру верифікації своїх акаунтів в таких соціальних мережах, як Instagram і Facebook. До цього їх закликали в Міністерстві внутрішніх справ.

Як заявив глава МВС Арсен Аваков, у відомстві будуть проводити моніторинг соціальних мереж на предмет фейкових акаунтів кандидатів в президенти. При виявленні профілів, які користуються іменами претендентів на президентський пост, адміністрація буде блокувати такі акаунти.

Департамент комунікації Міністерства внутрішніх справ повідомив, що з офісом Facebook були проведені відповідні консультації співробітників кіберполіції.

Аваков нагадав, що в Facebook акаунт, який пройшов процедуру верифікації, отримує спеціальну позначку, яку легко впізнати. З представниками найбільшої в світі соціальної мережі досягнута домовленість, що для претендентів на найвищу в країні посаду така процедура буде спрощена. Отримуючи інформацію з верифікованого акаунту, виборці будуть впевнені, що контент, який публікується на такому підтвердженому профілі, дійсно підготовлений передвиборною командою учасника виборів, додав міністр.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*