З’явилися перші кадри біографічного фільму про Елтона Джона

фото: www.vokrug.tv

Після успіху біографічної драми «Богемська рапсодія», яка була присвячена становленню групи Queen та її вокалісту Фредді Мерк’юрі, кіностудія Paramount почала готувати новий байопік про британського виконавця. На цей раз фільм буде присвячений іншому відомому британцеві – Елтону Джону.

У фільмі, який названий так само, як і найвідоміша пісня сера Елтона – «Рокетмен», розповідатиметься про перетворення молодого та боязкого Реджинальда Дуайта в світову знаменитість, яка виступає під псевдонімом Елтон Джон.

На офіційному YouTube-каналі кіностудії Paramount був опублікований відеоролик з першими кінокадрами майбутньої картини.

Прем’єра музичного байопіку, присвяченого серу Елтону, відбудеться в останній день травня поточного року. Режисером фільму виступив Декстер Флетчер, головну роль зіграв британський актор і співак Терон Еджертон.

Елтон Джон виступає на музичній сцені понад півстоліття. За цей час було продано більше 250 мільйонів його платівок, понад півсотні синглів співака входили в «Топ-40» Великобританії. Також сер Елтон відомий як громадський діяч, активно займаючись боротьбою проти епідемії СНІДу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*