У ПЦУ виявилися внутрішні розбіжності

фото: texty.org.ua

Усередині новоствореної Православної церкви України з’явилися розбіжності в зв’язку з тим, що більшість місць в її Синоді зайняли вихідці з УПЦ Київського патріархату.

Про це повідомляє Інтернет-видання «Страна.ua», посилаючись на свої джерела в духовенстві ПЦУ. За словами цих джерел, колишній предстоятель УПЦ КП, титулований в ПЦУ як Почесний патріарх, Філарет обмежив вплив предстоятеля Православної церкви України Епіфанія на монастирську братію та освітні установи, через митрополита Агапіта.

Також повідомляється, що президент зустрівся з предстоятелем УПЦ Московського патріархату Онуфрієм, проте під час обговорення різних питань не було знайдено розуміння ні по одному з пунктів порядку денного зустрічі.

Джерело видання «Страна.ua» розповіло, що через приблизно десять днів після проведення Синоду, Почесний патріарх провів зустрічі з єпископами Київського патріархату. Філарет наполягав, що громади ПЦУ повинні підкорятися Київському патріархату. Також акцентувалася увага на місцевих органах влади, які «повинні розуміти» поточну ситуацію з верховенством в єпархіях.

Співрозмовник видання додав, що Філарет торкнувся в бесідах з духовенством майбутніх президентських виборів. Не вказуючи конкретні персоналії з числа учасників президентських перегонів, Філарет зазначав, що необхідно надати підтримку тим, хто має значний вплив в своєму регіоні.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*