Правила безвіза з ЄС ускладнилися

фото: gwtravel.com.ua

На офіційному сайті Ради Європейського Союзу було опубліковано заяву. У ній повідомляється, що тепер українцям для безвізового відвідування території держав, які входять в ЄС, потрібно отримувати спеціальний дозвіл. Також нові правила доповнилися платежем в сім євро.

Для отримання цього спецдозволу громадянину України необхідно заповнити анкету онлайн та заплатити сім євро, після чого вказані ним дані пройдуть перевірку в різних структурах Євросоюзу, а також у Міжнародній організації кримінальної поліції. На підставі цих перевірок буде вирішено, чи є підстави для відмови на відвідування Євросоюзу. Якщо зауваження по відправнику анкети відсутні, дозвіл на в’їзд до Європейського Союзу буде видано в автоматичному режимі.

Підкреслюється, що дозвіл, отриманий за результатами заповнення та відправки анкети, не є безумовним правом на відвідування ЄС, бо остаточне рішення залишається за прикордонними службами.

Якщо при перевірці анкети виникнуть будь-які підозри, заявка пройде ручну обробку співробітниками європейських правоохоронних органів. Максимальний термін розгляду анкети для прийняття рішення по в’їзду не буде складати понад дев’яноста шести годин.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*