Офіцер поліції продав службову інформацію та купив дев’ять квартир в столиці

фото: 112.ua

Співробітники Нацполіціі Києва провели операцію із затримання керівника одного з поліцейських департаментів, запідозреного у продажу відомостей службового характеру.

Вступивши в змову з іншими особами, полковник МВС протягом тривалого періоду часу надавав відомості, які були конфіденційними, для колекторських фірм, фінансово-кредитних організацій і компаній. За надання службової інформації офіцер Нацполіціі отримував на регулярній основі незаконну грошову винагороду.

Протиправну діяльність офіцер Міністерства внутрішніх справ почав ще до свого виходу на пенсію. Він створив схему отримання незаконної винагороди, організувавши втручання в роботу електронних систем Нацполіціі, щоб використовувати інформацію обмеженого доступу в незаконних цілях. В якості прикриття він відкрив фіктивну компанію, яка нібито надавала телекомунікаційні послуги. У спільники полковник МВС взяв свого колишнього підлеглого, який за місцем проживання виконував функції call-центру, приймаючи від «клієнтів» заявки на придбання конфіденційних відомостей.

На гроші, отримані від незаконного продажу інформації, полковник МВС придбав в столиці дев’ять квартир. Об’єкти нерухомості здавалися ним в оренду. За місцем проживання підозрюваних було проведено майже шістдесят обшуків. Всього затримано трьох фігурантів, готується оголошення підозри шести членам злочинної групи.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*