Інтерпол оголосив у розшук українського бізнесмена

фото: akcenty.info

На офіційному сайті Інтерполу в списку розшукуваних осіб опублікована «анкета» Олександра Грановського. Екс-власник «Фінбанку» та Одеського аеропорту, як випливає з інформації на сайті Міжнародної організації кримінальної поліції, розшукується ізраїльськими правоохоронними структурами.

Грановський запідозрений близькосхідною державою в шахрайських діях, підробці документації, вказівці неправдивих відомостей в публічних документах та відмиванні грошових коштів.

Нагадаємо, що в 2015 році єрусалимський Компетентний суд розглядав позов по утриманню з Грановського понад п’ятнадцять мільйонів доларів США, які той був винен кредиторам з України.

Двома роками пізніше Генеральна прокуратура повідомила Грановського, що він запідозрений в несплаті податків і фіктивній бізнес-діяльності. Підприємець став підозрюваним у справі про правопорушення, вчинених топ-менеджментом компанії «Мегаполіс Україна» (в даний час відома як Тедіс Україна »).

В даний час Грановський втік з території Ізраїлю. Його двох представників заарештували і засудили за три роки ув’язнення кожного.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*