Біля стін Одеського національного медуніверситету спалахнула бійка за участю активістів

фото: newsmir.info

Як повідомляють одеські міські засоби масової інформації, під будівлею Одеського національного медичного університету активісти патріотичних громадських організацій спробували увійти в ректорат, внаслідок чого спалахнула бійка зі службою охорони навчального закладу.

Водночас з цим представники студентства та викладацького складу одеської установи вищої освіти беруть участь в пікеті біля посольства Сполучених Штатів в столиці. Приводом для акції протесту стала відмова в.о. Міністра охорони здоров’я Уляни Супрун затвердити бюджет навчального закладу на поточний рік. Внаслідок цього понад три тисячі співробітників медуніверситету не отримують заробітну плату, і більше чотирнадцяти тисяч студентів – стипендії.

Конфлікт між Міністерством охорони здоров’я та медуніверситетом триває з літа минулого року. Уляна Супрун кілька разів невдало спробувала змістити з посади ректора навчального закладу, після чого прийняв рішення про злиття одеського Університету з Кримським, проте це рішення скасував столичний окружний адмінсуд. Складна ситуація супроводжувалася атаками рейдерів на університет.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*