Політолог звернув увагу на входження Ляшка в «Топ-5» кандидатів

фото: hromadske.ua

Лідер «Радикальної партії» та кандидат в президенти Олег Ляшко посів п’яте місце в рейтингу претендентів на найвищу в країні посаду, однак підсумковий результат його популярності може бути вищим. Про це заявив політолог Вадим Карасьов.

Коментуючи популярність лідера «радикалів», директор «Інституту глобальних стратегій» зазначив, що широка репрезентативна вибірка вказує на географічні розширення виборчих симпатій відносно цього політика.

Карасьов звернув увагу на те, що Ляшко домагається зростання популярності завдяки промисловим областям Сходу та Півдня країни, що ламає стереотипи про «аграрних» виборців кандидата в президенти.

Політолог також висловив упевненість, що результати досліджень, навіть максимально наближені до реальності, не демонструють дійсну картину, так як лідер «радикалів», крім завоювання уваги в промислових областях, також набирає популярність і в сільській місцевості, однак соціологи та їх дослідження там відсутні. Через це страждає об’єктивність рейтингів, впевнений Карасьов.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

 

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*