Експерт: Порошенко у виборчій кампанії наслідує президента РФ

фото: twitter.com

Політичний технолог Сергій Биков в інтерв’ю інформаційному виданню «Вести» звинуватив чинного президента України Порошенка у використанні мотивів пропаганди правлячої партії Російської Федерації «Єдина Росія». Крім цього, експерт висловив думку про те, що прикладом для наслідування Петра Порошенка є президент Росії.

Зазначимо, до цього з’явилася інформація, що голова держави відтворив сюжет, який раніше був виконаний російським лідером. Так, Порошенко взяв приклад з російського колеги й також зупинив кортеж та сфотографувався з дитиною.

Політолог зазначив, що в основі кампанії Порошенка лежить сегментування суспільства України, а також від’єднання від російської повістки. Але водночас, наш президент активно використовує не лише пропагандистський інструментарій «єдиноросів», а й російські гасла.

Сергій Биков нагадав, як виглядала виборча кампанія правлячої партії Російської Федерації. На бордах було розміщено гасло, яке свідчило «Реальні справи, а не порожні обіцянки». При цьому, гасло обґрунтовувався тим, що виконавцями реальних справ є «єдинороси», а також президент Росії. Водночас, альтернативні чи опозиційні політики дають лише порожні обіцянки.

фото: twitter.com

Експерт підкреслив, що на сьогоднішній день в ході виборчої кампанії в Україні подібні гасла та методи застосовує чинний президент Петро Олексійович Порошенко.

Україна Реалії – актуальні новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*