Німецькі ЗМІ присвоїли Тимошенко статус «баронеси брехні»

фото: www.yahoo.com

Інформаційне видання Німеччини «Handelsblatt» опублікувало статтю, в якій претендента на посаду голови України та лідера політичної сили «Батьківщина» Юлію Тимошенко назвали «баронесою брехні». Як зазначається, таким статусом видання наділило українського політика через те, що її дії не відповідають обіцянкам, які вона давала раніше.

У статті повідомляється, що впродовж року «фактчекінговий проект VoxCheck», в якому працюють одні з кращих спеціалістів, проводив аналіз усіх заяв, що робили політичні діячі України. За підсумком дослідження, з’ясувалося, що саме Юлія Тимошенко, яка очолює ВО «Батьківщина», отримала статус «баронеси брехні».

За весь період, що аналізувався, колишній прем’єр Юлія Тимошенко зробила 248 заяв, проте правдивими з них були лише 31% від загальної кількості, ще 33% – містили в собі перебільшення, а 27% – взагалі мали маніпулятивний характер.

Варто нагадати, що претендент на президентське крісло та голова політсили «Батьківщина» Юлія Тимошенко очолила рейтинг брехунів та маніпуляторів за минулий рік.

Україна Реалії – актуальні новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*