Автомобілісти Львова влаштували акцію протесту «Садомайстер»

фото: vgolos.com.ua

Автомобілісти Львова масово скаржаться на відсутність доріг у їхньому місті. У зв’язку з цим, вони прийняли рішення нагадати державним службовцям, що зараз саме час провести ремонтні роботи доріг. З цього приводу найбільш ініціативні активісти вирішили влаштувати акцію, при цьому, яку вирішили театралізувати.

Як повідомляється, водії міста наділи маски чиновників Львівщини, вилили фарбу на вибоїни, після чого поклали туди кульки, наповнені водою, які символізували асфальт.

Така акція є свого роду пародією на відеозапис, який не так давно зняв кандидат на посаду голови України Садовий. Відео було записано на одній з Львівських вулиць. Варто відзначити, що дані дії обурили городян, оскільки більша частина місцевих не потрапляє в коло його уваги.

Автомобілісти наполягають, щоб чиновники почали виконувати свої посадові обов’язки та перестали розкидатися пустими обіцянками.

Також підкреслимо, що по тих кульках, які поклали в ямах на дорогах, проїхали машини, в результаті чого, кулі потріскалися. Такими діями жителі міста мали намір продемонструвати, що, якщо місцева влада й робить ремонт доріг, то якість таких робіт залишає бажати кращого.

За допомогою фарби, активісти написали на асфальті хештег з підписом «Садомайстер». Крім того, активісти звернулися із закликом до решти жителів міста залишати подібні написи на дорогах з ямами.

Україна Реалії – актуальні новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Серафима Захаренко

 

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*