Рейтинговим кандидатам запропонували взяти участь в експертних дискусіях

фото: uacrisis.org

Інформаційне агентство «Інтерфакс» інформує, що представники кількох громадських організацій запросили рейтингових претендентів на пост голови України взяти участь в експертних дискусіях. У рамках дискусій будуть підняті питання про позицію кандидатів у питанні компетенцій президента.

Представник «Реанімаційного пакету реформ» Юлія Кириченко зазначила, що організація запросила претендентів на президентське крісло для дискусій в експертному середовищі. Претенденти на президентське крісло повинні будуть розповісти, які саме положення з суспільного порядку вони мають намір підтримати, а які – ні. Свій вибір вони повинні аргументувати.

Кириченко звернула увагу, що передвиборні програми політиків містять в собі пункти, які голова держави, через відсутність компетенцій, реалізувати не може. Таким чином, представник РПР вважає, що політики розраховують на погану інформованість населення про закони країни.

Водночас, голова одного з відділів в Інституті філософії в НАН Євген Бистрицький наголошує, що представники «Виборчої ради UA» також мають низку запитань до політиків. Зазначається, що таким чином, представники організації хочуть з’ясувати, хто з політиків конкретно відповідає на поставлені запитання, а хто – ні.

Голова Громадянської мережі «ОПОРА» Ольга Айвазовська вважає, що більша частина претендентів на президентське крісло до створення передвиборчих програм підійшли формально. Однак на даний момент з’явилася реальна можливість обговорити ці положення разом з експертами та вирішити, які саме пункти можуть бути в пріоритеті у країни на найближчі 5 років. Також експерт вважає, що на даний момент не всі кандидати готові до участі в дискусіях.

Україна Реалії – актуальні новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*