Хромаєв: аудіозапис з ненормативною лексикою президента є політманіпуляцією

фото: politeka.net

Тимур Хромаєв, фінансист та голова Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР), прокоментував у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук», що аудіозапис, який було опубліковано українським журналістом Олександром Дубинським, є політичною маніпуляцією. У даному аудіоматеріалі голоси, схожі на голос чинного президента Порошенка, а також голос Хромаєва, ведуть розмову, в ході якої, нібито Петро Порошенко ставить питання з використанням ненормативної лексики.

Голова НКЦПФР уточнив, що у період з початку 2015 року до сьогоднішнього дня відбулося безліч розмов, як персональних, так і телефонних, з чинним головою Петром Порошенко. Та ці розмови мали виключно професійний характер, хоча і могли мати різні ступені емоційності. Зокрема, обговорювалися реформи, а також пріоритети розвитку фінансової сфери.

Відзначається, що сам Тимур Хромаєв не дав однозначної відповіді відносно того, чи був аудіофрагмент підроблений або він справжній. Голова Національної комісії заявив, що висловлювання, деякі слова, різні варіанти розмов, є вирваними з контексту, а також відкрито використовуються для політманіпуляцій.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*