Зеленський обговорив питання економіки з екс-міністрами Данилюком та Абромавічусом

фото: interfax.com.ua

Володимир Зеленський, кандидат на пост голови держави та лідер студії «Квартал-95», зустрівся з Олександром Данилюком, колишнім міністром фінансів, а також екс-головою Міністерства економрозвитку Айварасом Абромавічусом з метою обговорення побудови економіки ліберального зразка.

У профілі «Команда Зеленського» у соціальній мережі «Фейсбук» відзначено, що побудова ліберальної економіки є дуже важливою частиною передвиборчої програми політичного діяча. Тому проводяться регулярні зустрічі з експертами даної галузі.

Олександр Данилюк, екс-міністр фінансів, зазначив, що крім економічного питання були охоплені й інші теми, серед яких завершення війни на східній частині України, співпраця із західними державами, усунення впливу олігархічних кіл, а також поновлення держапарату.

Данилюк повідомив, що були виділені такі пріоритети як ліквідація Служби безпеки та подальша її трансформація у контр-розвідку. Дана структура повинна буде мати здатність ефективно боротися з агресією Росії, яка має гібридний характер. Також було виділено проведення реформ прокуратури та заснування служби, завдання якої полягатиме в ефективній боротьбі зі злочинами проти держави у сфері фінансів. Олександр Данилюк зазначив, що у процесі зустрічі було акцентовано увагу на тому, що необхідно повністю змінити модель держслужби. Оскільки поточна володіє багатьма недоліками, серед яких розмивання відповідальності, маніпулювання, яке прикрите прозорими конкурсами, відсутність забезпечення мотиваційного чинника, що сприяє залученню перспективних кадрів на держслужбу.

Колишній голова Мінфіну зазначив, що важливим є продумана взаємодія з партнерами Заходу, серед яких і Міжнародний валютний фонд. Також відзначені були забезпечення прозорості фінансів держави та не допуск згортання реформи ПДВ.

Данилюк повідомив, що Зеленський не має намірів повертати до держвласності «ПриватБанк», а також екс-глава відомства сподівається, що дана відповідь була чесною.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*