КМДА: у киян з’явиться можливість виставити оцінку лікарям

фото: kyivcity.gov.ua

У прес-центрі Київської міської державної адміністрації, посилаючись на першого заступника голови Миколи Поворозникова, повідомляють, що вже з початку наступного місяця жителі столиці можуть дати оцінку діяльності лікарів, за допомогою системи «Helsi.me.». Необхідно зазначити, що оцінити можна лише тих медиків, у яких є реєстрація в зазначеній системі.

Заступник голови міської адміністрації підкреслює, що будь-який мешканець столиці протягом двох тижнів, після того, як відвідав лікаря, зможе оцінити його роботу, а також написати відгуки. Коли у лікаря з’явиться понад десяти оцінок, починає формуватися рейтинг, в якому вираховується середня оцінка діяльності лікаря в період за останні шість місяців.

Жителі Києва, які мають реєстрацію в зазначеній системі, зможуть переглянути рейтинги того чи іншого медика, та на його підставі вибрати найбільш відповідного для себе фахівця.

Також наголошується, що голова медустанови не може застосовувати фінансові механізми тиску на медичних працівників, виходячи зі сформованого рейтингу. Подібними важелями будуть виступати самі пацієнти, які й повинні оцінити роботу лікарів. Якщо медичний працівник має престижний рейтинг, то й пацієнтів у нього буде більше, що не може не відбитися на його заробітній платі.

Україна Реалії – актуальні новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*