Президент отримав нагороду в Сполучених Штатах

фото: www.president.gov.ua

При здійсненні робочої поїздки до Сполучених Штатів Америки діючий лідер країни Петро Порошенко став одержувачем нагороди «Міжнародний державний діяч». Таким чином його заслуги відзначила організація «Рада з питань світових справ» міста Філадельфія (штат Пенсильванія).

На церемонії вручення президент заявив, що дуже зворушений цією подією, і вважає нагородження оцінкою того прогресу, якого досягла українська нація. Відзначивши солідарність з українцями з боку американців і офіційного Вашингтону, Порошенко підкреслив, що спільною благородною місією є стійкий мир, який досягається підтримкою демократії та свободи.

Президент також оцінив непохитну позицію США, яку ця країна зайняла в заклику до Кремля дотримуватися міжнародного права. Подякувавши в ході церемонії Сполучені Штати за допомогу у відбитті агресії Москви, Порошенко підкреслив надання ними допомоги в складному для України завданні з проведення реформ, які здійснювалися в ході війни.

Окремо глава держави і претендент на переобрання відзначив зусилля філадельфійського мера та міської ради за визнання трагедії Голодомору як геноциду, проведеного проти українців.

Філадельфійська «Рада з питань світових справ» є заснованим в дев’ятнадцятому столітті патріотичним товариством, яке підтримувало шістнадцятого державного лідера США Авраама Лінкольна. Сьогодні ця організація є впливовим клубом видатних американців в Філадельфії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*