Сьогоднішнє дорожнє будівництво за темпами випередило рік підготовки до Євро-2012

фото: hyser.com.ua

Екс-глава ОДА Київщини Олександр Горган, в ході ток-шоу на телевізійному каналі NewsOne заявив про те, що українські дороги починають відновлюватися.

У кращий для екс-президента Януковича рік, під час підготовки країни до Чемпіонату Європи, за взяті в борг гроші були прокладено і відремонтовано понад 2 тисячі кілометрів доріг, нагадав Горган. За минулий рік, зазначив колишній голова Київської ОДА, країна отримала 3 тисячі 800 кілометрів нових доріг.

Коментуючи ситуацію з дорогами, Горган пояснив, що в радянський період дороги будувалися з розрахунком на транспортні засоби вантажопідйомністю в двадцять дві тони, в той час як сучасна дорога повинна прийняти автомобіль з вагою понад сорок тон.

Горган зазначив, що в даний час йде розрахунок маршруту ремонту тих доріг, які впливають на національну економіку – погана якість дорожнього покриття змушує державу втрачати приблизно 4% ВВП.

У тому ж випуску ток-шоу «Український формат» дорожнє будівництво в країні розкритикував політичний експерт Сергій Поярков. Він сказав, що необхідно або не оплачувати низьку якість будівництва і ремонту, або нашим дорожнім працівникам повчитися в іноземців, навівши приклад траси, що веде зі столиці до Обухова, якою займалася турецька компанія. Він підкреслив якість виконаної ними роботи, зазначивши, що цій трасі протягом найближчого десятиліття не знадобиться ремонт.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*