«Червоний хрест» закликав прихильників «Ігри престолів» поділитися кров’ю

фото: www.kemblood.com

Міжнародний комітет Червоного хреста виступив з пропозицією до шанувальників фентезійного ТБ-серіалу «Гра престолів» відвідати донорські пункти цієї організації, щоб виграти поїздку на прем’єру фінального сезону телешоу.

Про це повідомив офіційний акаунт телесеріалу в сервісі мікроблогів Twitter, який анонсував об’єднання з МКЧХ для «боротьби за життя».

«Червоний хрест» пояснив, що для поїздки на прем’єру довгоочікуваного в усьому світі восьмого сезону фентезійної саги необхідно відвідати пункти здачі крові до сімнадцятого березня. Донор крові візьме участь в розіграші однієї з п’яти поїздок на світовий анонс першого епізоду восьмого сезону.

Нагадаємо, що восьмий сезон «Ігри престолів» стартує на телевізійному каналі HBO. У ньому буде шість епізодів. Паралельно ведуться роботи й над іншими проектами, пов’язаними з цим вигаданим всесвітом.

Телесеріал американського виробництва заснований на серії літературних творів «Пісня льоду й полум’я», автором яких є Джордж Р.Р. Мартін. Телешоу стало одним з наймасштабніших і високобюджетних проектів на американському ТБ, однак піддавалося критиці за сцени насильства і ненормативну лексику.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*