У Краматорську з’ясували приналежність технічного кандидата

фото: file.liga.net

Краматорський журналіст і активіст Андрій Романенко на своїй сторінці в соцмережі «Фейсбук» звернув увагу на керівника місцевої окружної виборчої комісії. Представник кандидата в президенти Юрія Тимошенко Ольга Ворощук одночасно обіймає посаду помічника народного депутата від БПП Максима Єфімова.

Романенко висловив думку, що робота помічниці парламентарія від БПП на Юрія Тимошенко ілюструє, хто зацікавлений в технічному кандидаті.

На свого однофамільця раніше звернула увагу й учасниця президентських перегонів Юлія Тимошенко. Лідер «Батьківщини» заявила, що Юрій Тимошенко є технічним учасником президентських перегонів, який балотується з метою протидії її президентській кампанії.

Юлія Тимошенко також звинуватила в появі однофамільця в списках чинного президента та його політсилу. Вона закликала прибрати Юрія Тимошенко зі списку претендентів на найвищу в країні посаду.

Вибори голови держави заплановані на останній день наступного місяця. У них взяла участь рекордна кількість претендентів на президентське крісло, сама передвиборна кампанія супроводжується численними порушеннями.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

 

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*