У парламенті запропонували карати депутатів-прогульників

фото: www.unian.net

У Верховній Раді пройшов реєстрацію проект закону, який отримав номер 10072. Як запропонував автор законопроекту Леонід Ємець від «Народного фронту», слід ввести адміністративну відповідальність за ігнорування його колегами зобов’язання особисто бути присутніми в парламенті та брати участь в сесіях ВР.

Цей законопроект в разі його схвалення доповнить Кодекс України про адміністративні порушення. У народних обранців з’явиться адміністративна відповідальність: у разі порушення нової статті їм загрожує покарання у вигляді громадських робіт довжиною від двадцяти до шістдесяти годин. Таким чином планується карати законодавця за відсутність на парламентських засіданнях без поважних на те причин.

Як припускає Ємець, його проект закону в разі схвалення дозволить нардепам більш відповідально ставитися до виконання своїх безпосередніх обов’язків і зменшити кількість парламентських сесій, на яких присутні менше двохсот двадцяти шести депутатів.

Нагадаємо, що січень поточного року встановив антирекорд дев’ятої сесії по депутатам-прогульникам: двадцять два парламентарія пропустили всі засідання ВР.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*