У Запоріжжі проходять обшуки у соратників Юлії Тимошенко

фото: ipne.ws

Як повідомили в штабі партії «Батьківщина» Запорізької області, за місцем проживання низки їхніх співробітників проводяться обшуки.

Віталій Рябцев, який є довіреною особою учасниці президентських перегонів Юлії Тимошенко, заявив, що обшуки у волонтерів штабу політсили є масовими. Він уточнив, що слідчі дії проводяться співробітниками Служби безпеки України та обласною прокуратурою. Рябцев висловив думку, що обшуки проводяться за вказівкою Генпрокурора Юрія Луценка, для чого керівник ГПУ напередодні змінив склад прокурорської групи.

Крім цього, редактор Інтернет-видання «Акцент», яке пов’язують з політсилою Юлії Тимошенко, опублікував відеозапис на своїй сторінці в «Фейсбук» одного з обшуків. Одна зі співробітниць силових структур представилася як службовець Держбюро розслідувань.

Після цього Віталій Рябцев уточнив, що в ході обшуків правоохоронцями вилучалася агітаційна продукція «Батьківщини», мобільні засоби зв’язку та особисті речі співробітників штабу.

Факт проведення обшуків підтвердили в Держбюро розслідувань і Нацполіції Запорізької області. В СБУ при зверненні журналістів у свою чергу запропонували дочекатися брифінгу для роз’яснення по ситуації.

Пізніше на брифінгу, заступник глави СБУ Віктор Кононенко повідомив, що Силами безпеки була викрита «виборча піраміда», очолювана нардепом, ім’я якого розголошуватися поки не буде. У завдання цієї структури входило забезпечення одному з кандидатів перемогу на виборах. Також було відзначено Кононенко, що обшуки не належать до жодного партійного офісу, ні до однієї політсили.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*