Лукашенко розкритикував реформування МВС в Україні

фото: twitter.com

У сусідній Білорусі в ході доповіді Івана Носкевіча, який очолює Слідчий комітет цієї країни, державний лідер РБ піддав критиці українську реформу правоохоронних структур.

Як повідомляє прес-служба білоруського президента, багато держав колишнього Радянського Союзу зважилися на зміни в роботі слідчих органів, на що пішла й Україна, яка не досягла в цьому результатів.

Звертаючись до білоруських правоохоронців, Лукашенко попередив їх про неприпустимість залучення до кримінальної відповідальності невинної людини. Коментуючи вчинення злочинів особами при посаді, президент РБ зауважив, що захід впливу на нього необхідно помножити вдвічі.

Олександр Лукашенко займає крісло білоруського президента з 1994 року, і за винятком монархів, знаходиться на посаді керівника держави довше за всіх своїх європейських колег. Після Євромайдану, втечі в РФ Віктора Януковича і початку виконання президентських обов’язків Олександром Турчиновим, Лукашенко несподівано провів зустріч з в. о. президента України та висловив йому слова підтримки.

В ході соцопитування 13,44% українських громадян вказали, що майбутній державний лідер має брати приклад з білоруського голови держави.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

 

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*