В СБУ розповіли про викриття виборчої «піраміди»

фото: www.unian.net

На офіційному сайті Служби безпеки України було опубліковано повідомлення, що нардеп від «Батьківщини» Руслан Богдан був залучений в схему по втручанню в президентські вибори, займаючись її фінансуванням.

З матеріалів, наданих СБУ, відомо, що в сферу протиправної діяльності парламентарія входило грошове забезпечення спостерігачів на виборах, агітаторів і начальників виборчих штабів. Ще одним фігурантом є Вартан Юмукян, колишній радник керівника ОДА Луганщини Валерія Голенко, який займався центральною та північною частиною країни, в той час як за західні регіони відповідав Владислав Ковалевський, а за Схід країни – Євген Матвійчук.

Ця група осіб очолює компанію «Смарт Пауер», яка досліджує ринкову кон’юнктуру та проводить моніторинг громадської думки.

У керівництві цією «пірамідою» запідозрений Валерій Дубіль, який також є народним депутатом від «Батьківщини». Про це повідомило Інтернет-видання «РБК-Україна», посилаючись на власні джерела. На брифінгу СБУ, присвяченому викритті «піраміди», конкретне прізвище не називалося, проте заступник керівника СБУ Віктор Кононенко підкреслив, що той не є учасником президентських перегонів. Заступник голови СБУ додав, що в діях по втручанню у виборчий процес взяли участь громадяни РФ, одним з яких є колишня довірена особа лідера російської партії ЛДПР, скандально відомого політика Володимира Жириновського.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*