Націоналісти вимагатимуть чистих виборів на столичному віче

фото: delo.ua

На 24 лютого націоналістичні політсили, включаючи всеукраїнське об’єднання «Свобода», запланували проведення акції в Києві, яка закликає до проведення виборів без спроб підкупу та інших порушень виборчого законодавства.

Організатори київського «Віче гідності» пообіцяли, що будуть переслідувати тих, хто спробує скуповувати голоси виборців в масовому порядку. Вони відзначили, що українці чітко усвідомлюють, що такий інструмент влади народу, як вибори, повинні зберігати чистоту, без спроб підкупу голосів за кандидата.

Приєднатися до акції її організатори закликали «всіх небайдужих». Початок недільної акції в Києві заплановано на 14:00, місцем проведення стане Майдан Незалежності. Захід буде стартом кампанії з протидії підкупу виборців під час виборів президента і Верховної Ради.

Нагадаємо, що раніше заступник керівника Служби безпеки України Віктор Кононенко зробив заяву про проведені правоохоронцями тридцять обшуків з метою протидії так званим «виборчим пірамідам». Кононенко підкреслив, що слідчі заходи не торкнулися офіси політичних партій.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*