Шустер запускає присвячений виборам новий проект

фото: vedomosti-ua.com

Телевізійний ведучий Савік Шустер готується до старту медійного проекту. Як повідомляється на сторінці його колишнього проекту «Шустер LIVE», на сайті фонду Open Mind Foundations «Вибори 2019» будь-який користувач зможе взяти участь в інтерактивному голосуванні та висловити своє ставлення до учасників президентських перегонів.

В даний момент на сайті фонду, який був створений журналістом, ведеться зворотний відлік, який вказує на старт нового проекту наступного понеділка.

В анонсі відзначається, що як тільки сайт збере достатньо інформації для її подальшої обробки, телеведучий з’явиться на YouTube-каналі, створеному під цей проект, і займеться освітленням президентської кампанії.

Нагадаємо, що популярне політичне ток-шоу «Шустер LIVE» виходило на різних телеканалах, але навесні 2016 року дозвіл на роботу телеведучого було анульовано столичним Центром зайнятості. У відповідь Шустер оголосив голодування до повернення йому права на телевізійну журналістську діяльність. Після цього журналіст був повідомлений, що заборона був припинена, однак не скасована остаточно.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*