Нацрада позапланово перевірить телеканал «112 Україна»

фото: mediasat.info

Телевізійний канал «112 Україна» піддасться позачерговій процедурі перевірки. Причиною стала низка порушень, які Нацрада з питань ТБ і радіомовлення угледіла в ефірі цього телеканалу.

Як повідомляє регулятор, 30 грудня минулого року, під час випуску програми під назвою «Хто кому Рабінович» опозиціонер і нардеп «Опозиційної платформи – За життя» Вадим Рабінович допустив різке зауваження про підбурювачів, що розгулюють по столиці, а також чисельні військові підрозділи, в яких нібито можна помітити татуювання у вигляді свастики. В ефірі програми «LIVE» той же парламентарій, який був присутній в якості гостя, заявив про штучно нав’язану ідеологію «бандерштату» та групу осіб, які «обрали фашизм», закликавши їх зізнатися в цьому відкрито.

Ще однією причиною позапланової перевірки телеканалу став новинний сюжет від середини грудня минулого року, в якому повідомлялося про двадцяти молодих людей, які у Вінниці нібито увірвалися в православний собор і вигнали звідти священнослужителів. У НРУТР відзначили, що ця інформація була спростована місцевими священиками, про що телевізійний канал не повідомив, що вказує на поширення необ’єктивних відомостей.

Також НРУТР звернув увагу на ефір програми «Велике інтерв’ю» від шістнадцятого лютого, гостем якої став колишній прем’єр-міністр Микола Азаров, який назвав події в Києві кінця 2013 року – початку 2014 року «державним переворотом», а також заперечував факт агресії Кремля .

Нагадаємо, що раніше парламент попросив Раду з нацбезпеки і оборони застосувати санкції проти телеканалів «112 Україна» і NewsOne, однак пізніше на президентському сайті з’явилася петиція, яка вказує на недопущення подібних санкцій до цих двох каналів. Петиція набрала потрібну кількість голосів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*