В Україні почав роботу YouTube для дітей

фото: ukraine.googleblog.com

У найбільшого в світі відеохостингу YouTube з’явилася дитяча версія для України, в якій реалізований батьківський контроль.

В українському сегменті блогу Google пояснюється, що цей сервіс призначений для користувачів вікового діапазону від трьох до дванадцяти років. Закладені в додаток функції дозволять татам і мамам контролювати тривалість перегляду контенту YouTube їхніми дітьми, а також знати, які саме відеоролики дивиться малеча.

У дитячій версії YouTube для України є можливість відключити пошуку роликів, залишаючи маленькому користувачеві тільки контент з створеної в автоматичному режимі вибірки. Також є вбудований таймер, за допомогою якого батьки проконтролюють тривалість використання цього додатка їхніми дітьми

Реліз YouTube Kids відбувся в Сполучених Штатах чотири роки тому, збираючи пізнавальний і розважальний контент для всієї родини. Завдяки рекламі використання цього додатка є безкоштовним, при цьому рекламні матеріали також строго контролюються на предмет відповідності віку глядача, згідно обмежень дитячої версії YouTube.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*