Біля Кабміну 25 лютого відбудеться мирний протест нотаріусів

фото: sobitie.com.ua

Сайт Нотаріальної палати України інформує, що 25 січня з 10:00 буде проведена акція мирного протесту нотаріусів під назвою «Нотаріат проти корупційних та рейдерських схем» біля будівлі Кабміну.

В анонсі заходу повідомляється, що організатором акції є Нотаріальна палата. Приводом для мирного протесту стала критична ситуація професійної діяльності фахівців даної галузі, яка пов’язана зі змінами у держреєстрації. Дані зміни вчинили негативний вплив на професію, а також є загрозою верховенству права, демократії, а також прав людини.

На сайті зазначається, що мирний протест не несе ніякого підтексту політичного характеру. Метою акції є усунення штучно створених перешкод у здійсненні нотаріусами своїх прямих обов’язків та повноважень. Зокрема, поліпшення законодавчої сфери держави, згідно з принципами стандартів міжнародного рівня, положень, закріплених в Угоді про асоціацію з Європейським союзом, нормативних документів міжнародної асоціації нотаріальних палат – «Міжнародного союзу латинського нотаріату».

Раніше повідомлялося, що уряд України у минулому році зняв обмеження, які стосувалися мінімальної плати за надання нотаріальних послуг приватного характеру.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*