Клімкін повідомив коли буде розірвано Договір про співпрацю

фото: nk.org.ua

Павло Клімкін, Міністр закордонних справ України, повідомив, що незабаром буде розірвано російсько-український Договір про співпрацю, який регулював користування Азовського моря, а також Керченської протоки. Але голова відомства відзначив, що даний крок не є панацеєю.

Голова зовнішньополітичного відомства зазначив, що Договір буде розірвано тільки після слухань, коли юридичне рішення буде зафіксовано, а також будуть вирішені питання з міжнародного арбітражу. Через розірвання на більш ранній стадії, Російська Федерація може скористатися ситуацією для ослаблення юридичної позиції України.

Міністр закордонних справ також заявив, що розірвання даної угоди не має властивості панацеї. Він зазначив, що для протидії узурпації прав Росією у Керченській протоці, а також окупації Азовського моря потрібно залучити одразу кілька сфер. Серед них сфера безпеки, економічна, а також юридична.

Нагадаємо, що дана угода про російсько-українське співробітництво у питаннях використання Керченської протоки, а також Азовського моря було підписано між державами у 2003 році. Відповідно до Договору, Азовське море та Керченська протока визнавалися внутрішніми водами обох країн.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*