Зеленський звернувся до президента та підняв тему дорожнечі платежів по ЖКГ

фото: znaj.ua

Кандидат в президенти та лідер «95 кварталу» в своєму відеоролику, який присвячений работі на знімальному майданчику серіалу «Слуга народу», звернувся до діючого голови держави.

Зеленський, саркастично обігруючи передвиборче гасло Петра Порошенка про реальні справи замість брехливих обіцянок, зазначив, що студію «95 квартал» неодноразово намагалися вгамувати, проте цим зараз займається лише одна людина, зазначив кандидат в президенти, маючи на увазі нинішнього лідера країни.

Також нове відео на YouTube-каналі Зеленського «Зе! Президент» приділило чималу увагу тарифам і непідйомним для населення платіжках по них. Кандидат на найвищу в країні посаду дав свою оцінку зростанню тарифів і вислухав думки інших. У коментарях під відеороликом українці розповідали свої історії, пов’язані з труднощами оплати комунальних послуг. Один з коментаторів, який має статус переселенця, зазначив, що не є одержувачем субсидій і підкреслив, що дуже багато, хто потребує такої форми соцпідтримки, її не отримує, та запропонував замінити такі виплати наданням робочих місць з нормальною заробітною платою.

Інші користувачі також розповіли власні та чужі історії нездатності забезпечити належний рівень життя і необхідних витрат у зв’язку зі значними цифрами в платіжках за комунальні послуги.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*