Президент здійснить візит до Польщі

фото: espreso.tv

Чинний голова держави та учасник поточних президентських виборів Петро Порошенко в п’ятницю 22 лютого відвідає місто Люблін, розташований в Республіці Польща.

Анонсовано, що президент України повинен провести в сусідній країні зустріч зі своїми польським та литовським колегами. Спільно державні лідери відвідають штаб міжнародної бригади, створеної трьома країнами.

Політики повинні поговорити з особовим складом міжнародного підрозділу, після чого заплановано тристоронні переговори на високому рівні. Потім, згідно з розкладом, Порошенко, Анджей Дуда та Даля Грібаускайте візьмуть участь у спільній прес-конференції.

Також президент України повинен прийняти участь в урочистому заході, на якому буде закладено пам’ятну капсулу під скульптурне спорудження, присвячене отцю Омелянову Ковчу, Праведнику України та Блаженному Священномученику.

Порошенко повинен залишити підпис під актом про старт будівництва меморіалу. Потім документ буде поміщений в капсулу і вмурований в фундамент майбутньої скульптури.

По завершенню візиту голова держави зустрінеться з представниками української діаспори, що проживають в Республіці Польща.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

 

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*